KONST / Litografier / Färglitografi 14965003
nr 1496 5003
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
3 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: ca 65x75 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:19:58
16/10 21:19:16
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm